Dizi Arşivi - Fix Dizi

(IMDb: 9.5)
Bir lisede çalışan Walter White, kendi halinde kurallara uyan başarılı bir kimya öğretmenidir. Arta kalan zamanlarda oto yıkamacıda araba yıkamakta, ailesinin getirdiği maddi zorlukların üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Akciğer kanseri olduğunu öğrenip 2 yılı daha kaldığı söylenince uyuşturucu yapıp satıp ailesine öldükten sonra iyi bir gelecek sağlamaya çalışmaktadır.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt
Tür : Dram
Milyonlarca yıl önce büyük depremler ve vokanik patlamalar sonucu, her biri kendine has bir iklime, araziye ve kendine özgü hayvan yaşamına sahip olan yedi kıtamızı yaratan Dünya'nın kabuğunu parçaladı. Güney Amerika'nın renkli cennetinden Afrika'nın kavurucu sıcağına kadar Yedi Dünyalar: Bir Gezegen sırayla her kıtanın gerçek karakterini sergiliyor ve oradaki yaşamı nasıl şekillendirdiğini ortaya koyuyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : David Attenborough
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.4)
Amerikan ordusunun Normandiya çıkarmasına katılan paraşüt takımını (easy company) konu alan müthiş ötesi bir dizi. 506. alayın easy bölüğü piyadeleriyle birebir görüşerek yazdığı kitabını filme uyarladıkları dizi yapımıdır olaylar ve kişiler tamamen gerçektir.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Damian Lewis, Scott Grimes, Dexter Fletcher, Shane Taylor, Rick Warden
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 9.2)
Emekli saygı değer memuru olan Agâh Beyoğlu'nda sessiz sakin bir hayat sürdürmektedir. Kendisine konan Alzheimer başlangıcı teşhisiyle yaşamı altüst olur. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 9.2)
Rick kartakterimiz eğlenceli ve oldukça komik müthiş bir deha sahibi , zil zurna sarhoş bir bilim insanıdır. Bunlara ek olarak ağzının etrafından hiç kaybolmayan salyalarıyla icatlarıyla olduğu kadar iğrençliktedir. Morty ise , nereye çekseniz o yöne gelen çocuklardandır. Kendisi 14 yaşında ve şimdiden kaybedenler kulübünün üyesi olmuş. Dedesi Rick’in çoğu zaman saflıklarından istifade ederek maceradan maceraya koşmaktadır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 8.9)
Antron McCray, Kevin Richardson, Yusef Salaam, Raymond Santana ve Korey Wise, Central Park’ta koşu yapan bir kadına tecavüzde bulunmakla suçlanan beş gençtir. Her ne kadar suçsuz olduklarını söyleseler de tutuklanır. Haksız yere hapse düşen gençler kendilerinin yapmadığını ispatlamak için fazlasıyla çaba sarfedeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jharrel Jerome, Ethan Herisse, Marquis Rodriguez, Asante Blackk, Caleel Harris
Tür : Dram
Behzat Ç Polis Akademisi'nden mezun bir kıdemli bir polistir ancak hayatında yaşadığı olumsuzluklar sebebi ile ile bir türlü üst rütbeye geçememiştir. Eşiyle ayrılması ve birde kızının ölümü ile hayatı kötü bir hale gelen Behzat bir çıkış yolu aramaktadır. Polis arkadaşları ile birlikte kızının cinayetini araştırırken karşınıza bir sürü farklı olaylar gelir.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu, Güven Kıraç, Nejat İşler, Berkan Şal, İnanç Konukçu
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 8.7)
Jimmy, ilk zamanlarda abisinin hukuk şirketinde depoda çalışırken dışarıdan üniversite okuyarak avukat olur. Bu mesleğe yıllarını harcamış olan abisi tarafından kabullenilmesi zor olsa da duruma alışmak zorunda kalır. Aynı zamanda abisinin hukuk şirketinde ki ortağı Howard Hamlin ile de sürekli olarak bir sürtüşme içerisinde olacaktır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando
Tür : Dram, Komedi, Suç
(IMDb: 8.7)
Yıllar önce çektiği diziyle üne kavuşan BoJack Horseman şimdilerde kaybetmiştir. Her şeyden şikayet eden ve biri haline gelmiştir. Eski günlerine yeniden gelmek isteyen BoJack Horseman bir biyografi kitabı yazarak eski popülerliğine kavuşmak ister. Hatta bunun için yayın evinden avans bile alır. Kendi kişisel buhranlarını insan olan arkadaşı Todd ve bir kedi olan eski sevgilisi Prenses Caroline ile beraber atlatmaya çalışmaktadır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Will Arnett, Aaron Paul, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins
Tür : Animasyon, Dram, Komedi
(IMDb: 8.6)
Ahmet, Murat ve Sadi film çekme hayalleri kuran üç kafadar kendi filmlerini çekmek isterler ama bir yapımcı bulmak hiç kolay değildir. Sonunda sırf para için Meslek Hikayeleri adlı belgeselin sunuculuğunu yapmayı kabul ederler. Burdan biriktirdikleri parayla gişe rekorları kıracak bir film çekmek istemektedirler. Ancak çektikleri program yayınlanmayınca yeni bir bölüm çekmek için çalışmaya başlarlar. Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Murat, çalışırken kendisini terk etmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır. Sadi, gümrük memurluğunu oyuncu olmak için bırakmış bu yolda her şeyi yapmayı göze almış biridir.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Melike Emiroğlu, Burak Satibol
Tür : Komedi
Filtrele119 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori